R. Nadalis ir M. Šarapova pateko į „Australian Open“ ketvirtfinalį

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 40 mln. Australijos dolerių, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį trečioji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 7:5, 6:1, 6:4 nugalėjo 28-erių metų Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstovą Keviną Andersoną (15-oji pasaulio raketė).

Susitikimas truko 2 val. 6 min.

Ketvirtfinalyje 2009 metų „Australian Open“ turnyro nugalėtojas 28-erių metų R. Nadalis susitiks su septintąja pasaulio rakete 29-erių metų čeku Tomašu Berdychu. Čekas sekmadienį 6:2, 7:6 (7-3), 6:2 nugalėjo 22-ejų metų australą Bernardą Tomičių (66).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje 2008 metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja 27-erių metų rusė Marija Šarapova (2) 6:3, 6:0 įveikė 29-erių metų kinę Shuai Peng (22).

23-ejų metų rumunė Simona Halep (3) 6:4, 6:2 įveikė 25-erių metų belgę Yanina Wickmayer (80), o 20-metė kanadietė Eugenie Bouchard (7) 6:1, 5:7, 6:2 nugalėjo 24-erių metų rumunę Irina-Camelia Begu (42).

Į ketvirtfinalį pateko ir 11-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti rusė Jekaterina Makarova.

Sekmadienį jau pasibaigusių susitikimų rezultatai.

Moterys. Aštuntfinalis.

Marija Šarapova (Rusija, 2) – Shuai Peng (Kinija, 21) 6:3, 6:0

Simona Halep (Rumunija, 3) – Yanina Wickmayer (Belgija) 6:4, 6:2

Eugenie Bouchard (Kanada, 7) – Irina Camelia Begu (Rumunija) 6:1, 5:7, 6:2

Jekaterina Makarova (Rusija, 10) – Julia Goerges (Vokietija) 6:3, 6:2.

Vyrai. Aštuntfinalis.

Rafael Nadal (Ispanija, 3) – Kevin Anderson (Pietų Afrikos Respublika, 14) 7:5, 6:1, 6:4

Tomaš Berdych (Čekija, 7) – Bernard Tomič (Australija) 6:2, 7:6 (7-3), 6:2.