„Lietuvos ryto“ krepšininkai po atkaklios kovos nugalėjo „Lietkabelį“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda namuose po atkaklios kovos 101:95 (20:29, 27:22, 27:26, 27:18) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo devyniais taškais (29:20), po antrojo – keturiais (51:47). Po apylygio trečiojo kėlinuko „Lietuvos rytas“ paskutiniame ketvirtyje išsiveržė į priekį ir šventė sunkią pergalę.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Martynas Gecevičius, 16 – Kšištofas Lavrinovičius, 13 – Adas Juškevičius, 12 – Simas Jasaitis, 11 – Antanas Kavaliauskas, 10 – Gediminas Orelikas.

„Lietkabelio“ gretose net 33 taškus surinko Evaldas Žabas. 19 taškų pridėjo Ivanas Neliubovas, 11 – Jurica Žuža.

„Lietuvos rytas“ (18 pergalių/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Lietkabelis“ (8/16) yra aštuntas.