T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Italijoje – 58-as

Italijoje vykstančio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 58-ąją vietą.
Pacific Press/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas – 23 min. 18,8 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Garaničevas (+14 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – slovėnas Jakovas Fakas (+20,1 sek.; 1).

24-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 14,1 sek.

23-ejų metų Karolis Dombrovskis (+3.14,9; 2) pranoko 12 varžovų ir liko 90-as.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 13 lenktynių pirmauja prancūzas Martinas Fourcade`as, turinti 532 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (507 tšk.), o trečiąją – vokietis S. Schemppas (489 tšk.).