„Lietuvos rytas“ sutriuškino Sevilijos komandą

Europos krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo trečiojo turo rungtynėse L grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose 100:78 (21:19, 32:21, 30:19, 17:19) nugalėjo Sevilijos „Baloncesto Seville“ (Ispanija) ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 21:19, o antrajame kėlinyje pranašumą padidino iki 13 taškų – 53:40. Trečiajame kėlinuke Vilniaus ekipa pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir įgijo 22 taškų persvarą (68:46). Iki trečiojo ketvirčio pabaigos šeimininkai nutolo dar labiau – 83:59. Ketvirtajame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki 16 taškų, bet susikaupęs „Lietuvos rytas“ mačo pabaigoje vėl susigrąžino solidų pranašumą.

Antrąją pergalę iškovojusiam „Lietuvos rytui“ Martynas Gecevičius (tritaškiai 7/9) pelnė 26 taškus, Kšištofas Lavrinovičius – 21, Gediminas Orelikas – 15, Mike`as Moseras – 12, Simas Jasaitis – 8, Antanas Kavaliauskas – 6, Adas Juškevičius ir Žygimantas Janavičius – po 4, Mindaugas Lukauskis ir Billy`is Baronas.

Trečiąją nesėkmę patyrusioje „Baloncesto Seville“ ekipoje latvis Kristapas Porzingis surinko 18 taškų, Derrickas Byarsas – 10.

Vilniečiai pataikė net 16 tritaškių iš 27 (59 proc.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-23.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais sausio 28 dieną svečiuose su ta pačia „Baloncesto Seville“ komanda.