Tenisininkės P. Bakaitė ir G. Drūteikaitė suklupo finale

Vilniuje, Sereikiškių teniso aikštyne, surengto Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių (iki 14 metų) turnyro Vilniaus mero taurei laimėti mergaičių dvejetų varžybų finale sekmadienį 13-metės Lietuvos atstovės vilnietės Paulina Bakaitė ir Gabija Drūteikaitė po atkaklios kovos 6:7 (3-7), 6:4, 5:10 nusileido baltarusėms Hanai Kryvatulavai ir Arynai Sabalenkai.

ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Berniukų vienetų varžybas laimėjo Vilniaus Simono Konarskio vidurinėje mokykloje besimokantis Lenkijos atstovas Robertas Vžesinskis (Robert Wrzesinski, 63-ioji Europos jaunių iki 14 metų raketė). Lietuvės ir lenko šeimoje Lietuvos sostinėje gimęs 14-metis tenisininkas finale sekmadienį 6:1, 5:7, 6:2 įveikė baltarusį Maksimą Tybarą (10).

R. Vžesinskis kovo mėnesį laimėjo turnyrą Suomijoje.

Berniukų dvejetų turnyrą laimėjo baltarusių pora - M. Tybaras ir Aliaksandras Liaonenka. Jie finale 7:6 (7-5), 6:4 nugalėjo R. Vžesinskį ir savo tatutietį Maksimą Zubkovą.

Mergaičių vienetų varžybas laimėjo Rusijos atstovė Ana Urekė (40). Maskvietė finale 6:2, 6:1 įveikė baltarusę Zlatą Falej (268), kuri į pagrindinį turnyrą pateko po atrankos varžybų.

Merginų vienetų varžybų nugalėtojai taurę įteikė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Iš Lietuvos atstovų vienetų varžybose geriausiai pasirodė G. Drūteikaitė (193) ir Emilis Rusakevičius (194). Jie pasiekė ketvirtfinalį.

Vilniaus mero taurės turnyre iš viso dalyvavo daugiau nei 100 jaunųjų tenisininkų iš dvylikos pasaulio šalių.