„Neptūno“ krepšininkai pralaimėjo Turkijoje

Europos vyrų krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo antrojo turo rungtynėse M grupėje trečiadienį Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose 85:99 (16:30, 25:23, 19:20, 25:26) pralaimėjo Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) ekipai.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Klaipėdiečiai po pirmųjų 10 žaidimo minučių atsiliko 16:30. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, svečiai sumažino atsilikimą iki keturių taškų 31:35, tačiau aikštės šeimininkai vėl atitrūko ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 12 taškų pranašumą 53:41. Po apylygio trečiojo kėlinio komandas skyrė 13 taškų (73:60). Per paskutinę 10 minučių atkarpą Izmiro komanda išlaikė saugų atstumą ir šventė pergalę.

Pirmąją nesėkmę patyrusiam „Neptūnui“ 16 taškų pelnė Deividas Gailius, po 12 – Justas Sinica ir Donatas Zavackas, 11 – Martynas Mažeika, po 7 – Vytautas Šarakauskas ir Mustafa Shakuras, po 6 – Mindaugas Girdžiūnas ir Simas Galdikas, po 3 – Valdas Vasylius ir Arnas Butkevičius, 2 – Keithas Bensonas).

Antrąją pergalę iškovojusioje „Pinar Karsiyaka“ ekipoje 26 taškus surinko Jonas Diebleris, 20 – Juanas Palacios, 16 – Bobby Dixonas, 14 – Kenny Gabrielis (11 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 21 dieną namuose su Stambulo „Besiktas Integral Forex“ (Turkija) ekipa.