Lietuvos biatlonininkės pasaulio taurės varžybose Vokietijoje liko priešpaskutinės

Vokietijoje vykstančio penktojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų estafetėje 4x6 km trečiadienį Lietuvos rinktinė – Natalija Paulauskaitė, Diana Rasimovičiūtė, Gabrielė Leščinskaitė ir Marija Kaznačenko – buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengusios Čekijos biatlonininkės – 1 val. 23 min. 57,7 sek. Antrąją vietą užėmė Baltarusijos atstovės (+1 min. 13,3 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – Vokietijos sportininkės (+1.39,3; 1).

Lietuvos biatlonininkės išnaudojo 17 papildomų šovinių ir turėjo įveikti tris baudos ratus. Mūsiškės pranoko tik Pietų Korėjos komandą.