„Lietuvos rytas“ atsisveikina su šio sezono Eurolyga – išvykoje nusileido „Bešiktaš“ (65:66)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ ketvirtadienio naktį baigė pasirodymą šio sezono Eurolygoje. Vilniečiams nepavyko įveikti Stambulo „Bešiktaš“ ekipos, kuriai nusileido 65:66. Tuo metu jų varžovai keliauja į „Top 16“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Kur kas geriau šiose varžybose startavo vilniečiai – pirmajame kėlinyje savo taškų sąskaitas atidarė Mindaugas Katelynas, Nemanja Nedovičius ir Leonas Radosevičius. Po pirmųjų sužaistų minučių „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 10:2. Įpusėjus kėliniui trenerio nurodymus geriau vykdė „Bešiktaš“, kuriems pavyko kiek priartėti prie vilniečių. Po pirmojo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:15.

Pavyzdingu Stepono Babrausko, Renaldo Seibučio ir Dejano Ivanovo žaidimu vilniečiai antrajame kėlinyje nuo varžovų atitrūko dviženkliu skirtumu – 29:19. Tiesa, antrąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Bešiktaš“ krepšininkai, kiek sušvelninę atotrūkį. Į rūbinę vilniečiai žengė pirmaudami 39:33

Trečiąjį ketvirtį sėkmingai pradėjo M. Katelynas bei R. Seibutis, įspūdingą dėjimą įkrovė ir N. Nedovičius. Įpusėjus kėliniui, „Lietuvos rytas“ buvo atsiplėšęs 48:39, tačiau kėlinio pabaiga kiek sėkmingiau susiklostė varžovams: vilniečių krepšį atakavo C. Jerrellsas, S. Certinas bei D. Ewingas, kuris, stabdydamas S. Babrauską, užsidirbo nesportinę pražangą. Tačiau S. Babrauskas pataikė vieną baudą, o jo mestas tritaškis metimas buvo blokuotas. Po trijų kėlinių komandas skyrė vos trys taškai – vilniečiai vis dar pirmavo 54:51.

Tuo metu paskutinis ketvirtis klostėsi visiškai ne pagal vilniečių scenarijų. Varžovams pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rungtynių rezultatą. Likus porai minučių iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 64:64. Kėlinio pabaigoje „Bešiktaš“ ekipoje pasižymėjo C.Jerrellsas ir „Lietuvos rytui“ teko pripažinti varžovų pranašumą  65:66.

Vilniečiams šio sezono Eurolygoje pavyko iškovoti vos dvi pergales.