D. Motiejūnas pasiekė asmeninį rekordą ir padėjo „Rockets“ iškovoti pergalę

Naktį iš pirmadienio į antradienį Brukline vykusiose NBA rungtynėse Hiustono „Rockets“ (27/11) klubas su Donatu Motiejūnu starto penkete 113:99 (37:28, 23:24, 26:18, 27:29) nugalėjo Bruklino „Nets“ (16/22) ekipą ir šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Pirmame kėlinyje nesužaidus nė 5 minučių po D. Motiejūno perdavimo Dwightui Howardui šis ne juokais susistumdė su Kevinu Garnettu, kuris už trinktelėjimą varžovui galva netrukus buvo išvarytas iš aikštės.

D. Motiejūnas svečių gretose žaidė daugiausiai – net 37 minutes, atkovojo daugiausiai mače – 11 kamuolių, o rezultatyvumu ir +/- taškų naudingumo rodikliu nusileido tik Jamesui Hardenui, surinkusiam 30 taškų ir +19.

Lietuvio sąskaitoje – 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/2 bauda), 11 sugriebtų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos, 2 pražangos ir +14 taškų rodiklis būnant aikštėje.

Tai buvo antras iš eilės D-Mo dvigubas dublis (pirmas toks pasiekimas karjeroje – DELFI) ir aštuntas iš eilės mačas, kai jis pelnė dviženklį taškų skaičių (pakartotas karjeros rekordas – DELFI).