B. Vanago ekipažas po 8-ojo Dakaro ralio etapo 22-as

Pietų Amerikoje vykstančiame XXXVI Dakaro ralyje sekmadienį aštuntajame 808 km etape (greičio ruožas 784 km) iš Ujūnio (Bolivija) į Ikikę (Čilė) „Toyota Hilux“ automobiliu važiuojantis Benedikto Vanago ekipažas finišavo 38-as ir bendroje automobilių klasės įskaitoje išsaugojo 22-ą poziciją.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Toyota Mebar“ važiuojantis Antano Juknevičiaus ekipažas aštuntajame etape finišavo 67-as, o bendroje automobilių įskaitoje iš 60-os vietos nukrito į 62-ą.

Prieš poilsio dieną riešo lūžį sekmadienį patyręs B.Vanagas sugaišo 4 val. 22 min. 10 sek., o nuo etapą laimėjusio ralio debiutanto Yazeedo Al-Rajhi („Toyota“) iš Saudo Arabijos lietuvį skyrė 55 min. bei 21 sekundė.

A. Juknevičius (6:45:10) nuo nugalėtojo atsiliko daugiau nei 3 valandomis (3:18:21).

Antras aštuntajame etape finišavo argentinietis Orlando Terranova su „Mini“, trečias buvo ralio lyderis automobilių klasėje katarietis Nasseras Al-Attiyahas („Mini“), o Dakaro nugalėtojo titulą ginantis ispanas Nani Roma („Mini“) tenkinosi šeštąja pozicija.

1. Yazeed Al-Rajhi (Saudo Arabija), „Toyota“ 3 val. 26 min. 49 sek.

2. Orlando Terranova (Argentina), „Mini“ atsiliko 1 min. 12 sek.

67. Antanas Juknevičius (Lietuva), „Toyota“ 3:18:21

B. Vanagas nuo bendroje įskaitoje pirmaujančio katariečio N. Al-Attiyaho („Mini“) atsilieka 6 valandomis bei 58 sekundėmis, o A.Juknevičių nuo lyderio skiria jau daugiau nei 37 valandos (37:19:11).

Antroje vietoje esantis PAR lenktynininkas Ginelis De Villersas („Toyota“) lyderiui pralaimi 8 minutes bei 27 sekundes, trečiojoje pozicijoje esantis Yazeedas Al-Rajhi („Toyota“) iš Saudo Arabijos - 18 min. ir 40 sek., o Dakaro ralio nugalėtojo titulą ginantis ispanas N.Roma („Mini“) nuo lyderio atsilieka daugiau nei 9 valandomis bei yra 30-as.

1. Nasser Al-Attiyah (Kataras), „Mini“ 26 val. 41 min. 15 sek.

2. Ginel De Villers (PAR), „Toyota“ atsilieka 8 min. 27 sek.

62.Antanas Juknevičius (Lietuva), „Toyota“ 37:19:11

Po poilsio dienos šeštadienį motociklininkai sekmadienį įveikė septintąjį 717 km (321 km greičio ruožas) etapą iš Ikikės į Ujūnį.

Nugalėjo trečiąją vietą bendroje įskaitoje užimantis portugalas Paulo Goncalvesas (3:56:00) su „Honda“, aplenkęs keturiskart Dakaro ralio nugalėtoją ispaną Marcą Comą (KTM) bei austrą Matthiasą Walknerį (KTM).

1. Paulo Goncalves (Portugalija), „Honda“ 3 val. 56 min. 00 sek.

2. Marc Coma (Ispanija), KTM atsiliko 14 sek.