„Neptūnas“ Europos taurės turnyre nugalėjo Paryžiaus klubą

Europos vyrų krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo pirmosiose M grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 82:73 (16:25, 25:11, 28:18, 13:19) nugalėjo Paryžiaus „Paris-Levallois“ (Prancūzija) klubą.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Klaipėdiečiai po pirmųjų 10 žaidimo minučių atsiliko 16:25. Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Įpusėjus mačui šeimininkai pirmavo penkiais taškais (41:36). Trečiajame ketvirtyje Klaipėdos ekipa tęsė sėkmingą pasirodymą ir nutolo nuo savo varžovų (69:54). Ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkų pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (74:54). Mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidę svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 9 taškų.

„Neptūnui“ 15 taškų pelnė Deividas Gailius, po 12 –Mustafa Shakuras ir Donatas Zavackas, po 9 – Justas Sinica, Mindaugas Girdžiūnas ir Simas Galdikas, po 6 – Arnas Butkevičius ir Martynas Mažeika, po 2 – Valdas Vasylius bei Keithas Bensonas.

Paryžiaus ekipoje 17 taškų surinko Sharrodas Fordas, 13 – Mike`as Greenas, 12 – Blake`as Schilbas.

Klaipėdos ekipa laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 41-32 ir pataikė 13 tritaškių iš 32 (40 proc.).

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 14 dieną svečiuose su Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) komanda.

Europos taurės turnyro antrajame etape dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į aštuntfinalį pateks po dvi geriausias grupių ekipas.