LKL savaitės žaidėjo titulas vėl atiteko G. Orelikui

Naudingiausiu praėjusios savaitės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininku pripažintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Gediminas Orelikas. Rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa vilniečiai tris kėlinius kovėsi taškas į tašką, o ketvirto kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus – 66:66. Tačiau tuomet G. Orelikas pataikė iš toli, po kelių akimirkų dar įmetė ir dvitaškį, o „Lietuvos rytas“ rungtynes baigė galingai – 98:74.
G. Orelikas, L. Bielinio (BFL) nuotr.

„Lietuvos ryto“ krepšininkas dvikovoje su „Nevėžiu“ per 33 minutes iš viso pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

G. Orelikas geriausiu savaitės žaidėju išrinktas jau antrą kartą.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Evaldas Žabas (Panevėžio „Lietkabelis“) – 2 rungtynės, 11,5 tšk., 2,5 atk. kam., 4,5 rez. perdav., 16,5 naud. balo;

Simas Galdikas (Klaipėdos „Neptūnas“) – 2 rungtynės, 14,5 tšk., 5 atk. kam., 16 naud. balų;

Raimundas Danys („Mažeikiai“) – 2 rungtynės, 13,5 tšk., 5 atk. kam., 14 naud. balų.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.