Nesustabdomai puolime žaidęs J. Valančiūnas buvo pasodintas ant suolo

Sunkiai suprantamas Dwayne'o Casey sprendimas Toronto „Raptors“ (24/9) komandai kainavo pergalę. Rytų konferencijos lyderių poziciją praradę „dinozaurai“ Oklande 105:126 (31:40, 30:26, 23:31, 21:29) neprilygo absoliučiam NBA lygos lyderiui „Golden State Warriors“ (26/5) klubui.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir kiek mažiau nei šešias minutes pelnė net 8 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tuomet lietuvis prametė dvitaškį, prasižengė puolime ir buvo pasodintas ant suoliuko.

Visą antrą kėlinį ant jo prasėdėjęs lietuvis ant parketo grįžo tik trečio kėlinio pradžioje. Vis tik gavęs bloką J. Valančiūnas vėl buvo pasodintas (tuo metu „Raptors“ atsiliko 63:75). Ir šį kartą iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

Iš viso aukštaūgis iš Lietuvos aikštelėje praleido tik 11 minučių. Per jas jis pasižymėjo jau paminėtais 8 taškais (3/5 dvit., 2/2 baud. met.). J. Valančiūnas neatkovojo nė vieno kamuolio, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Tiesa, mūsiškiui sunkiai sekėsi tvarkytis su varžovų „centru“ Marreese'u Speightsu. Lietuviui būnant aikštėje jis pelnė 10 taškų. Vis tik amerikiečio nesustabdė ir kiti „Raptors“ aukštaūgiai. M. Speightsas iš viso pelnė net 26 taškus.

Su 24 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais „Raptors“ ekipa Rytų konferencijoje nusmuko į antrą vietą. Lyderių poziciją jai teko užleisti Atlanto „Hawks“ (24/8) krepšininkams.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 32 (5/11 trit., 12 rez. perd.), Marreese'as Speightsas 26, Klay Thompsonas 20, Draymondas Greenas 16 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Davidas Lee 12 taškų.

„Raptors“: Greivisas Vasquezas 25 (5/9 trit., 7 rez. perd.), Kyle'as Lowry 22 (8 rez. perd.), Louisas Williamsas 20, Amiras Johnsonas (10 atk. kam.) ir Terrence'as Rossas po 12 taškų.