Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose – 41-a

Austrijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės antrojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 41-ąją vietą ir nepelnė įskaitinių taškų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Taškai skiriami 1–40 vietas užėmusioms sportininkėms.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi baltarusė Darja Domračiova – 22 min. 24,7 sek.

28-erių metų D. Rasimovičiūtė, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 54,5 sek. Šliuožime Lietuvos biatlonininkė buvo dešimta.

Po pirmosios šaudymo serijos Lietuvos biatlonininkė buvo 79-a, o po antrosios – 63-ia.

27-erių metų Natalija Kočergina šaudykloje suklydo tris kartus ir tarp 106 dalyvių užėmė 83-iąją vietą. Ji nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 12,1 sek.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po keturių rungčių D. Rasimovičiūtė, turinti 25 taškus, užima 36-ąją vietą. Pirmauja 228 taškus surinkusi norvegė Tora Berger.