„Panathinaikos“ krepšininkai nugalėjo Eurolygos čempioną

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos „Top-16“ etapo pirmojo turo rungtynėse E grupėje antradienį Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubas savo aikštelėje 83:76 (15:19, 24:24, 21:21, 23:12) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Šeimininkai tris kėlinius buvo besivejančių vaidmenyje, bet ketvirtąjį kėlinuką laimėjo 11 taškų skirtumu ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Estebanas Batista, po 15 – A. J. Slaughteris ir Jamesas Gistas, 12 – DeMarcusas Nelsonas, 11 – Dimitris Diamantidis.

Svečių gretose po 18 taškų surinko Brianas Randle`as ir Nate`as Linhartas, 14 – Alexas Tyusas.