„Rockets“ klube debiutavęs J. Smithas vietos starto penkete iš D. Motiejūno neatėmė

Donatas Motiejūnas išsaugojo vietą startiniame penkete Hiustono „Rockets“ klube, kuriame debiutavo Joshas Smithas. NBA čempionato rungtynėse Hiustono krepšininkai išvykoje po pratęsimo rezultatu 117:111 (24:31, 26:26, 29:24, 25:23, 13:7) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią Memfio „Grizzlies“ ekipą. „Rockets“ įsirašė antrą pergalę iš eilės.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Tačiau debiutavus naujokui, D. Motiejūno pagrindiniai statistikos rodikliai gerokai sumažėjo. Lietuvis šiame mače žaidė beveik 31 minutę, per kurią pelnė 4 taškus (2 iš 4 dvit. met.) ir atkovojo 6 kamuolius. Donatas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Tuo metu J. Smithas jau pirmose rungtynėse „Rockets“ klube žaidimo metu tarp Hiustono krepšininkų atakavo daugiausiai kartų (21). Jis pelnė 21 tašką (9/19 dvit. met. 0/2 trit. met. 3/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius. „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas surinko 32 taškus (8/15 dvit. met. 2/4 trit. met. 10/11 baud. met.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė ispanas Marco Gasolis, pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

Pagrindinio laiko pabaigoje J. Hardenas dvitaškiu metimu išplėšė pratęsimą, kurio metu aikštėje dominavo svečiai. Beje, Hiustono krepšininkai šiame sezone laimėjo visus keturis žaistus pratęsimus.

Memfio „Grizzlies“ – Hiustono „Rockets“ – 117:111 (po pratęsimo) (31:24, 26:26, 24:29, 23:25, 7:13)

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 29, Beno Udrihas 17, Quincy`is Pondexteris 14, Mike`as Conley 11, Tony`is Allenas ir Vince`as Carteris – po 10;

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 taškai (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Joshas Smithas 21, Trevoras Arizas 15 (10 atk. kam.), Corey Breweris 13, Patrickas Beverley 12.