Jaunieji šaškininkai iš pasaulio čempionato parsiveža auksą ir sidabrą

Lenkijoje vykusiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) tarptautinių šaškių čempionate Lietuvos atstovas Artūras Tunkevičius (treneris Edvardas Bužinskis) iškovojo aukso medalį.

Vilnietis surinko 14 taškų iš 18 galimų.

Antrąją vietą užėmė olandas Martinas Van Ijzendoornas (14 tšk.), trečias liko mongolas Suchbatas Cogtbataras (12 tšk.).

Šiaulietis Domantas Norkus (10 tšk.) ir vilnietis Anris Plaksis (10 tšk.) tarp 28 dalyvių užėmė atitinkamai 10-ą ir 11-ą vietas.

Merginų grupėje sidabrą iškovojo Lietuvos atstovė šiaulietė Milda Jocaitė (trenerė Sandra Laurutienė). Nugalėjo Rusijos atstovė Nurgujam Azarova, o bronzą pelnė baltarusė Anastasija Baryšava. Visos trys sportininkės surinko po 11 taškų iš 16 galimų.

Varžybose dalyvavo 18 šaškininkių.

Jaunučių (iki 16 metų) merginų grupėje (28 dalyvės) vilnietė Leticija Dubickaitė (11 tšk.) užėmė ketvirtą vietą, vilnietė Digna Jonikaitė (10 tšk.) – 12-ą, o kaunietė Ieva Pileckaitė (10 tšk.) – 13-ą.

Vaikinų grupėje (32 dalyviai) vilnietis Tomas Šveikauskis (6 tšk.) liko 29-as.