Sekmadienį Anglijos futbolo čempionato rungtynėse šeimininkams nepavyko iškovoti pergalės

Sekmadienį sužaistos dvejos Anglijos futbolo lygos XVI turo rungtynės, kuriose šeimininkams pergalės iškovoti nepavyko.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Daug dėmesio sulaukė dvikova Liverpulyje, kur į dešimtą vietą pakilusio „Liverpool“ (22 tšk.) ir šeštojoje pozicijoje atsidūrusio Londono „Arsenal“ (27 tšk.) klubų dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Pirmojo kėlinio pabaigoje Philippe'as Coutinho (45 min.) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau prieš pat pertrauką rezultatą pavyko išlyginti Mathieu Debuchy (45+2 min.). Antrajame kėlinyje jau Olivieris Giroud'as (64 min.) išvedė svečius į priekį ir, kai antrą kompensuoto laiko minutę iš aikštės buvo pašalintas „Liverpool“ žaidėjas Fabio Borinis (90+2 min.), atrodė, kad „Arsenal“ futbolininkai iškovos aštuntąją pergalę. Bet su tuo nenorėjo sutikti rezultatą išlyginęs Martinas Škrtelis (90+7 min.).

Kitose sekmadienio rungtynėse „Sunderland“ ekipa svečiuose 1:0 (0:0) įveikė devintoje vietoje esančią „Newcastle United“ (23 tšk.) vienuolikę ir su 19 taškų pakilo į keturioliktąją poziciją.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė Adamas Johnsonas (90 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja Londono „Chelsea“ ir šalies čempionas „Manchester City“ (po 39 tšk.) klubai, lenkiantys „Manchester United“ (32 taškai) futbolininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

20.„Leicester City“        17  2  4 11  15:29  10

Rezultatyviausias čempionato futbolininkas – 14 įvarčių – Sergio Aguero („Manchester City“).