Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės varžybose Slovėnijoje liko toli nuo lyderių

Slovėnijoje vykstančio trečiojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 85-ąją, o Karolis Dombrovskis – 95-ąją vietas.

Nugalėjo rusas Antonas Šipulinas – 23 min. 18,6 sek. Antrąją vietą užėmė austras Dominikas Landertingeris (+11,9 sek.), trečiąją – norvegas Emil Hegle Svendsen (+24,1) Visi trys sportininkai šaudė be klaidų.

24-erių metų T. Kaukėnas (3 baudos ratai) nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 15,3 sek., o 23-ejų metų K. Dombrovskis (3 baudos ratai) – 4 min. 05,8 sek.

Lenktynėse dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po šešerių lenktynių pirmauja 259 taškus turintis prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade). Antrąją vietą užima E. H. Svendsenas (251 tšk.), trečiąją – vokietis Simon Schempp (230 tšk.).