Biatlonininkė G. Leščinskaitė iškovojo pirmuosius IBU taurės taškus

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 34-ąją vietą.
biathlon.ee nuotr.

Nugalėtoja tapo be klaidų šaudžiusi ukrainietė Irina Varvinec – 21 min. 39,2 sek. Antrąją vietą užėmė italė Federica Sanfilippo, (20.40,4; 1 baudos ratas), trečiąją – rusė Ana Nikulina (21.49,2; 1).

Nei karto neprašovusi 18-metė G. Leščinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 28,6 sek.

23-ejų metų N. Paulauskaitė (+2.09,0; 2 baudos ratai) buvo 57-a, o 19-metė Gaudvilė Nalivaikaitė (+3.16,2; 3) užėmė 77-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 96 biatlonininkės.

Bendroje IBU taurės įskaitoje N. Paulauskaitė su 23 taškais užima 66-ąją vietą, o pirmuosius septynis taškus iškovojusi G. Leščinskaitė yra 83-a.