D. Motiejūnui kliuvo į veidą nuo varžovo, „Rockets“ pralaimėjo

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Hiustone vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vietos „Rockets“ (19/6) 90:99 (22:21, 17:25, 29:19, 22:34) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/12) klubui.

Ketvirto kėlinio pradžioje po Donato Motiejūno dvitaškio šeimininkai dar pirmavo 70:68, tačiau Anthony Daviso ir Ryano Andersono vedami „Pelicans“ surengė spurtą 19:7 ir likus žaisti kiek mažiau nei 5 min. įgijo dviženklę persvarą – 87:77. Jos „Rockets“ krepšininkams, kurių gretose po dvi baudas prametė Jamesas Hardenas ir Dwightas Howardas, panaikinti nebepavyko.

D. Motiejūnas per 23 min. pelnė 9 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Antro ketvirčio pradžioje atsidengusiam ir iš po krepšio dvitaškį metusiam D-Mo R. Andersonas ranka trenkė per veidą ir pataikė į akį, tačiau epizodą peržiūrėję teisėjai nusprendė skirti tik paprastą pražangą. D. Motiejūnas po trumpos pertraukėlės galėjo tęsti dvikovą ir realizavo baudą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21 (8/23 metimai iš žaidimo), Dwightas Howardas 17 (7/15 dvitaškiai, 3/5 baudos, 13 atk. kam.), Trevoras Ariza 10 (0/4 tritaškiai), Donatas Motiejūnas, Patrickas Beverley ir Troy'us Danielsas (3/4 tritaškiai) po 9 taškus.

„Pelicans“: Anthony Davisas 30 (10/17, 10/12 baudos, 14 atk. kam.), Jrue Holiday'us (10 rez. perd.) ir Ryanas Andersonas po 16, Dante Cunninghamas 15, Austinas Riversas 10, Omeras Ašikas 2 taškai (11 atk. kam.).