Antrojoje mačo dalyje „Žalgiris“ sutriuškino čekus

Pirmąsias 20 minučių buksavę Kauno „Žalgirio“ (5-1) krepšininkai iškovojo penktąją pergalę VTB Vieningoje lygoje. Joano Plazos auklėtiniai namuose 90:70 (18:25, 22:18, 31:18, 19:9) nugalėjo Nymburko ČEZ (2-5) krepšininkus.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Pirmajame kėlinyje visiškai dominavę čekai valdė situaciją. Antrajame ketvirtyje jiems pavyko susikrauti net dviženklę persvarą (32:22). Visgi iki kėlinio pabaigos ji ištirpo iki 43:40.

Iniciatyvą į savo rankas „Žalgirio“ krepšininkai perėmė tik po didžiosios pertraukos. Trečiąjį ketvirtį Lietuvos čempionai laimėjo net 31:18 ir nugalėtojas tapo aiškus.

Žalgiriečiai vertėsi be Darjušo Lavrinovičiaus, kuris gydosi nugaros traumos. Susitikimo pabaigoje piršto traumą taip pat patyrė ir Vytenis Lipkevičius.

Ronenas Ginzburgas (ČEZ ekipos vyr. treneris): „Rungtynes pradėjome neblogai ir žaidėme gerai 25 minutes. Po to „Žalgiris“ pradėjo mus spausti gynyboje. Žaidžiant tokioje arenoje sužaisti neblogas 25 minutes nėra blogai. Manau, kad iš to pasimokysime ir padarysime išvadas ateityje.

Prieš dvi savaites „Prienai“ Kauno sporto halėje įveikė mus panašiu skirtumu. Tuomet mums negalėjo padėti du svarbūs žaidėjai. Šiandien jau žaidėme kiek geriau. Tai pirmas kartas man šioje arenoje. Ji sukuria puikią atmosferą. Linkiu „Žalgiriui“ sėkmės Eurolygoje. Manau, kad kiekviena šalis turėtų turėti tokią areną.“