Italijos futbolo čempionato lyderis namuose prarado du taškus

Du taškus Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) XV turo rungtynėse prarado dvidešimties komandų turnyro lyderė čempionės titulą ginanti Turino „Juventus“ (36 tšk.) vienuolikė, sekmadienį savo aikštėje susitikimą su ketvirtojoje pozicijoje esančia Genujos „Sampdoria“ (26 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Patrice`as Evra (12 min.), o rezultatą antrajame kėlinyje išlygino Manolo Gabbiadini (51 min.).

Lyderės kluptelėjimu pasinaudojo ir atsilikimą iki taško sumažino antroje vietoje esanti vicečempionė „AS Roma“ (35 tšk.) komanda, išvykoje 1:0 (1:0) įveikusi į penktąją poziciją smuktelėjusius „Genoa“ (26 tšk.) futbolininkus, kurie jau nuo 29 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Mattia Perino (29 min.).

Pergalingą įvartį įmušė Radja Nainggolanas (40 min.), o kiek anksčiau Ademas Ljajičius (31 min.) nerealizavo į šeimininkų vartus skirto 11 m baudinio.

Po konkurentų nesėkmių dėl geresnio įvarčių skirtumo į trečiąją vietą su 26 taškais pakilo Romos „Lazio“ klubas.

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

„AC Milan“ – „Napoli“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai: Jeremy Menez (6 min.), Giacomo Bonaventura (52 min.)

„Cesena“ – „Fiorentina“ 1:4 (0:1)

„Cesena“ – Stefan Savič (60 min. į savo vartus);

„Fiorentina“: Borja Valero (44 min.), Stefan Savič (47 min.), Gonzalo Rodriguez (79 min.), Mounir El Hamdaoui (90+3 min.).

Raudona kortelė: Massimo Volta (77 min.)

„Parma“ – „Cagliari“ 0:0

„Udinese“ – „Verona“ 1:2 (1:1)

„Udinese“ – Antonio Di Natale (31 min.);

„Verona“ – Luca Toni (45+1 min.), Lazaros Hristodoulopoulos (46 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. „Parma“ * 15, 2, 1, 12, 16:34, 6

* - už finansinių įsipareigojimų nevykdymą neteko vieno taško.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas (9 įvarčiai) – Carlosas Tevezas („Juventus“).