Puikiai kovojęs J. Valančiūnas pratęsimą stebėjo nuo atsarginių suolo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį garsiojoje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse tarp vietos „Knicks“ (5/21) ir Toronto „Raptors“ (18/6) prireikė pratęsimo, o po jo pergalę vis dėlto iškovojo svečiai.

Terrence`o Rosso ir Kyle`o Lowry vedami „Raptors“ laimėjo 95:90 (27:27, 18:19, 21:27, 19:14; 9:4) ir liko Rytų konferencijos lyderiais.

Pratęsimą nuo atsarginių suolo stebėjęs Jonas Valančiūnas iš viso per 33 min. pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 13 atšokusių kamuolių, 1 perėmė, 2 prarado bei 3 kartus prasižengė.

T. Rossas prie antros iš eilės torontiečių pergalės prisidėjo 22 taškais, K. Lowry – 21 tašku, 11 atkovotų, 6 perimtais kamuoliais ir 9 klaidomis.

Varžovų gretose pirmu smuiku griežė Caremlo Anthony, surinkęs 34 taškus (7/15 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 8/10 baudos) ir nusiėmęs 9 kamuolius.

„Knicks“: Carmelo Anthony 34, Timas Hardaway Jaunesnysis 18 (1/8 tritaškis, 5 klaidos), Jose Manuelis Calderonas 13, Amare`as Stoudemire`as 10, Pablo Prigioni 8 taškai.

„Raptors“: Terrence`as Rossas 22 (3/5 tritaškiai), Kyle`as Lowry 21 (8/19 metimai iš žaidimo), Louisas Williamsas 15 (5/15 metimai iš žaidimo), Patrickas Pattersonas 13 (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Jonas Valančiūnas 8 taškai (13 atk. kam.).