D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose Austrijoje – 48-a

Austrijoje vykstančio antrojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 48-ąją vietą, o Natalija Kočergina liko paskutinė – 57-a.
R. Kokšarovs BFL/F64 nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi suomė Kaisa Makarainen – 30 min. 44,8 sek. Ji penktadienį laimėjo sprinto lenktynes ir sekmadienį startavo iš pirmosios pozicijos.

Antrąją vietą užėmė rusė Jekaterina Glazyrina (+34,4 sek.; 1 baudos ratas), trečia finišavo prancūzė Anais Bescond (+46,5 sek.; 1).

30-metė D. Rasimovičiūtė (2 baudos ratai) nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 57,3 sek., o 29-erių metų N. Kočergina (9) – 7 min. 15,6 sek.

Sprinto lenktynėse N. Kočergina buvo 57-a, o D. Rasimovičiūtė – 59-a.

Bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po penkerių lenktynių pirmauja suomė K. Mekereinen, turinti 282 taškus. Antrąją vietą su 205 taškais užima baltarusė Darja Domračeva, o trečiąją – 192 taškus surinkusi ukrainietė Valė Semerenko.