Pasaulio biatlono taurės varžybų estafetėje Lietuvos vyrai – 19-i

Austrijoje vykstančio antrojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų estafetėje 4x7,5 km Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius, buvo aplenkta ratu ir bendrojoje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengusi Rusijos komanda – 1 val. 16 min 14,8 sek. Antrąją vietą užėmė Prancūzijos biatlonininkai (+20,2 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – Norvegijos rinktinė (+27,9 sek.; 0).

16 kartų šaudykloje suklydę lietuviai turėjo įveikti vieną baudos ratą.