„Lietuvos rytas“ Eurolygoje patyrė 7-ąją nesėkmę ir lieka D grupės dugne (74:75)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ Belgrade labai svarbiose Eurolygos rungtynėse po dramatiškos kovos nusileido „Partizan“ ekipai 74:75 ir iki minimumo sumažino savo šansus patekti į „Top 16“. Vilniečiai šio sezono Eurolygoje laimėjo vos vienerias rungtynes ir patyrė 7 nesėkmes.
Pirmąsias Eurolygos rungtynes su Belgrado „Partizan“ vilniečiai namuose laimėjo 69:61, BFL nuotr.

Rungtynės prasidėjo Simo Buterlevičiaus pražanga ir 8 „Partizan“ ekipos taškais. Ilgą vilniečių tylą nutraukė Renaldas Seibutis, smeigęs tritaškį. Įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ atsiliko 3:12. Panašiu tempu „Partizan“ žygiavo ir antroje pirmojo kėlinio pusėje, o „Lietuvos rytas“ varžovų nespėjo vytis ir po pirmojo kėlinio atsiliko 11:18.

Per 2 pirmąsias antrojo kėlinio minutes vilniečiai sugebėjo pavyzdingai gintis ir išlyginti rezultatą 18:18, o po kelių Dejano Ivanovo J. Blūmo taškų netgi persverti rezultatą 25:21. Tačiau įpusėjus kėliniui „Partizan“ ekipoje kelis kartus pasižymėjo Vladimiras Lučičius ir Davis Bertanis. Įpusėjus rungtynėms „Lietuvos rytas“ atsiliko 33:39.

Trečiąjį ketvirtį „Partizan“ vėl įsisiautėjo ir po taiklių Leo Westermanno bei Drew Gordono taškų nuo vilniečių atitrūko 12-kos taškų persvara 46:34. Vilniečius į priekį traukė J. Blūmas ir R. Seibutis, tačiau jiems nepavyko įveikti likusio 8 taškų barjero ir po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ atsiliko 51:59.

Paskutinįjį rungtynių kėlinį prie varžovų priartėti toliau mėgino R. Seibutis ir Leonas Radoševičius, po kurių metimų „Lietuvos rytas“ persvėrė rezultatą savo naudai 62:59. Įgytos persvaros „Lietuvos rytas“ išbarstyti nenorėjo, tačiau „Partizan“ ekipoje įspūdingą dėjimą įkrovė Drew Gordonas. Nemanja Nedovičius areną atšaldė smeigdamas tritaškį. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, rezultatas buvo lygus – 71:71. „Partizan“ ekipa įmetė 2 taškus, tačiau R. Seibutis greitai atsakė tritaškiu. Likus kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos vilniečiai atsiliko 1 tašku. Per paskutinę ataką R. Seibučio mestas kamuolys nepasiekė tikslo ir „Lietuvos rytas“ nusileido 74:75.

Kitą savaitę vilniečiai namuose žais prieš „Brose Baskets“.