Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, bet „Raptors“ pralaimėjo

Pirmą kartą Toronto „Raptors“ (3-13) klubo istorijoje starto penkete žaidė du lietuviai. Visgi nepaisant to, Kanados klubas išvykoje 82:103 (27:24, 20:24, 14:33, 21:22) nepasipriešino Memfio „Grizzlies“ (11-2) krepšininkams.
EPA-ELTA nuotr.

Svečiai laikėsi tik du kėlinius. Prasidėjus trečiajam ketvirčiui „Grizzlies“ surengė galingą spurtą ir prieš paskutinį kėlinuką jau buvo susikrovę solidų pranašumą (81:61).

Linas Kleiza per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/15 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

Jonas Valančiūnas per 28 minutes pelnė tik 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Toronto komanda vertėsi be vieno lyderių Andrea Bargnani, kuris gydosi lengvą kojos traumą.

„Grizzlies“: Marreese`as Speightsas 18 (12 atk. kam.), Zachas Randolphas (13 atk. kam.) ir Marcas Gasolis po 17, Mike'as Conley 16, Rudy Gay 14.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 16, Jose Manuelis Calderonas ir Kyle`as Lowry po 12, Linas Kleiza 11, Edas Davisas 10.