Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės varžybose Švedijoje užėmė 69-ąją ir 89-ąją vietas

Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 69-ąją vietą.
R. Kokšarovso (BFL/F64) nuotr.

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Martinas Fourcade – 24 min. 46,6 sek.

Antrąją vietą užėmė čekas Ondrej Moravec (+28,3 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – slovėnas Jakovas Fakas (+28,7 sek.; 0).

Kartą šaudykloje suklydęs 23-ejų metų K. Dombrovskis nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 1,2 sek.

24-erių metų Tomas Kaukėnas (+4.01,6; 5) tarp 100 dalyvių liko 89-as.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po dvejų lenktynių pirmauja 96 taškus turintis norvegas Emilis Hegle Svendsenas. Antrąją vietą užima čekas Michalas Šlesingras (91 tšk.), o trečiąją – čekas O. Moravecas (83 tšk.).

Iš viso klasifikuoti 54 biatlonininkai.

N. Kočergina – 71-a

Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina tarp 97 dalyvių užėmė 71-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi norvegė Tiril Eckhoff – 21 min. 35,5 sek.

Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudžiusi čekė Veronika Vitkova (+4,6 sek.), o trečiąją – du baudos ratus turėjusi įveikti suomė Kaisa Makarainen (+7,6 sek.).

29-erių metų N. Kočergina, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 49,5 sek.

30-metė lietuvė Diana Rasimovičiūtė šiose lenktynėse nestartavo.

Bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po dviejų lenktynių pirmauja suomė K. Mekereinen, turinti 102 taškus. 100 taškų surinko triskart olimpinė čempionė baltarusė Darja Domračeva. Trečiojoje pozicijoje – norvegė T. Ekhof (96 tšk.).

Iš viso klasifikuotos 54 biatlonininkės.