J. Valančiūno atstovaujamai ekipai nepavyko nutraukti „Cavaliers“ klubo pergalių serijos

Penktąją nesėkmę dvidešimtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Penktadienį namuose, stebimi 20 tūkst. žiūrovų, „Raptors“ krepšininkai 91:105 (21:30, 23:21, 20:25, 27:29) nusileido šeštąją pergalę iš eilės iškovojusiai bei penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančiai Klivlando „Cavaliers“ (11 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandai.

Starto penkete žaidęs lietuvis šeimininkams pelnė 7 taškus, gynyboje sugriebė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovo metimus, išvengė klaidų ir trissyk prasižengė. Per 20 su puse žaidimo minutės (20:27) J.Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

27 taškus į svečių krepšį įmetė Amiras Johnsonas, 22 – Kyle'as Lowry'is, 11 – Jamesas Johnsonas, po 6 – Terrence'as Rossas ir Patrickas Pattersonas.
Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo LeBronas Jamesas (24 tšk. ir 13 rezultatyvių perdavimų), Tristanas Thompsonas (21 tšk.), Kevinas Love'as ir Kyrie's Irvingas (po 15 taškų).

Memfio „Grizzlies“           –  San Antonijaus „Spurs“        101:107
Minesotos „Timberwolves“     –  Hjustono „Rockets“            112:114 (po pratęsimo)
Dalaso „Mavericks“           –  Finikso „Suns“                106:118
Milvokio „Bucks“             –  Majamio „Heat“                109:85
Jutos „Jazz“                 –  Orlando „Magic“                93:98
Sakramento „Kings“           –  Indianos „Pacers“             102:101 (po pratęsimo)