R. Meilutytė 100 m krūtine atrankoje nusileido olandei

Rūta Meilutytė Pasaulio plaukimo čempionate Dohoje 100 m krūtine atrankos plaukimuose užėmė antrąją vietą ir penktadienio vakarą plauks pusfinalyje. Jos rezultatas 1 min. 4,47 sek. Lietuvė nusileido tik Nyderlandų atstovei Moniek Nijhuis (1 min. 4,32 sek.).
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Iškart po plaukimo R. Meilutytė teigė, kad po vakarykščių varžybų gerai pailsėjo ir nusiteikė šios dienos plaukimams.

Kalbėdama apie vakare laukiančius plaukimus sportininkė sakė, kad svarbesnis bus 100 m plaukimo kompleksiniu būdu finalas. „[100 m krūtine pusfinalyje] svarbu tiesiog pakliūti į finalą [...] ir atiduoti visas jėgas 100 m kompleksiniu būdu finale – tokia ir strategija“, – LRT žurnalistui Dohoje sakė R. Meilutytė.

100 m krūtine pusfinaliai numatyti 18:08 val. Lietuvos laiku. Netrukus po to – pailsėjusi kiek daugiau nei 10 minučių – R. Meilutytė startuos ir 100 m kompleksinio plaukimo finale. Startus tiesiogiai transliuos LRT Televizija.

Ketvirtadienį R. Meilutytė iškovojo pasaulio čempionato aukso medalį 50 m krūtine rungtyje.

Čempionato užkulisių nuotraukos LRT Instagram paskyroje.