Lietuvos plaukikai, vėl pagerinę rekordą, estafetės finale užėmė 7 vietą

Pasaulio plaukimo čempionate Dohoje, 4x50 m vyrų estafetės kombinuotu būdu finale, Lietuvos rinktinė distanciją įveikė per 1 min. 34,35 sek., pagerino ryte pasiektą Lietuvos rekordą ir užėmė septintą vietą.
M. Sadauskas, AFP/Scanpix nuotr.

Šioje rungtyje plaukė Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas. Jie aplenkė Pietų Afrikos Respublikos sportininkus.

„Emocijos - geros, be abejo, kitokių ir negali būt. Pagerintas Lietuvos rekordas ir kažką dar aplenkėm finale“, – Tadas Duškinas po plaukimo buvo ypatingai geros nuotaikos.

Jam antrino ir M. Sadauskas, kuris teigė, kad gerėjantys rezultatai rodo, jog komanda tobulėja.

„Kuo daugiau startų, tuo geriau mums pasiruošti Olimpiadai. Rekordas gal laikysis iki kitų metų, nes norisi jį vėl pagerinti“, – sakė M. Sadauskas.

Ryte atrankos varžybose pasiektą Lietuvos rekordą sportininkai pagerino 0,46 sek.

Auksą iškovojo brazilai, distanciją nuplaukę per 1 min. 30,51 sek. ir 2,27 sek. pagerinę ryte Rusijos pasiektą pasaulio rekordą.

Sidabras atiteko Prancūzijos sportininkams, bronza – JAV.