„Šiaulių“ krepšininkai patyrė nesėkmę Krasnojarske

Europos vyrų krepšinio Iššūkio taurės turnyro ketvirtojo turo rungtynėse H grupėje trečiadienį Šiaulių „Šiaulių“ klubas svečiuose 79:95 (18:22, 18:27, 25:25, 18:21) pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Šiauliečiai po pirmojo kėlinio atsiliko keturiais taškais (18:22), po antrojo – 13 (36:49). Po lygaus trečiojo ketvirčio šeimininkai pranašumą dar labiau padidino ketvirtajame kėlinuke.

Šiaulių komandai 15 taškų pelnė Gintaras Leonavičius, po 12 – Julius Jucikas ir Rajanas Olanderis (Ryan Olander), 9 – Džonatanas Li (Jonathan Lee).

Nugalėtojų gretose 19 taškų surinko Elmedinas Kikanovičius, 16 – Pavelas Sergejevas, po 12 – Jevgenijus Kolesnikovas ir Sava Lešičius.

„Šiauliai“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 30–26, bet suklydo net 19 kartų.

H grupėje „Jenisej“ (Rusija) ekipa yra iškovojusi tris pergalės, „Šiauliai“ ir„Usak Sportif“ (Turkija) klubai – po dvi, o Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) komandos sąskaitoje – vienas laimėjimas.

Kitas rungtynes „Šiauliai“ žais gruodžio 9 dieną namuose su „Cmoki-Minsk“ ekipa.