„Žalgiris“ antrojoje mačo dalyje įrodė pranašumą prieš „Lietuvos rytą“

Prireikė laiko įsibėgėti, tačiau kai tai padarė, Kauno „Žalgiris“ (4-0) tapo nesulaikomas. Silpnai rungtynes pradėję kauniečiai po ilgosios pertraukos 90:79 (20:26, 23:20, 25:17, 22:16) pranoko Vilniaus „Lietuvos rytą“ (3-1) ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išliko nesuklupę.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Po penkto iš eilės taiklaus vilniečių tritaškio šie pirmavo 26:18, o įpusėjant antram kėliniui šeimininkų persvara buvo net 35:22. Tačiau nuo tada žaidimo kreivė ėmė krypti „Žalgirio“ naudai.

Ibrahimo Jaabero vedamas „Žalgiris“ dar iki ilgosios pertraukos sumažino atsilikimą (43:46), o po Kšištofo Lavrinovičiaus metimo trečiajame kėlinyje šalies čempionai jau buvo priekyje – 58:57.

Pranokdami vilniečius greitame puolime, kauniečiai vieną po kito rinko lengvus taškus metimais iš po krepšio ir ketvirtajame kėlinyje jau patys pirmavo dviženkle persvara (85:73).

Per pirmą kėlinį įmetęs net 26 taškus, „Lietuvos rytas“ antroje dvikovos dalyje surinko vos 33.

„Žalgiris“ žaidė be apsirgusio Tremmello Dardeno ir Darjušo Lavrinovičiaus, kurį buvo nutarta patausoti.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 20, Ibrahimas Jaaberas 16, Rimantas Kaukėnas 12, Vytenis Lipkevičius ir Mindaugas Kuzminskas po 10.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 25, Nemanja Nedovičius 11, Mindaugas Katelynas 10.