Plaukdami 100 m peteliške P. Strazdas ir T. Duškinas į pusfinalį nepateko

Pasaulio plaukimo čempionate Dohoje 100 m peteliške atrankos varžybose Tadas Duškinas užėmė 28 vietą, o Povilas Strazdas buvo 46-tas, ir abu pasirodymą šioje rungtyje baigė.
P. Strazdas, LTOK nuotr.

Į pusfinalius pateko 16 geriausius rezultatus pademonstravusių sportininkų. Greičiausiai atrankos varžybose plaukė japonas Kosuke Hagino (49,83 sek.).

T. Duškinas distanciją įveikė per 51,92 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. „Kaip pirmas startas, tai visai neblogas“, – po varžybų LRT žurnalistui Dohoje sakė T. Duškinas. Sportininkas neslėpė, kad siekė pagerinti Lietuvos rekordą: „Vis tiek norėjosi geriau nuplaukti, tikslas buvo pagerinti Lietuvos rekordą, bet dar truputį pritrūko. Kitą kartą pagerinsiu“.

Iki Lietuvos rekordo, kuris dabar priklauso Vytautui Janušaičiui, T. Duškinui pritrūko 0,11 sek.

P. Strazdas atrankos varžybose distanciją nuplaukė 53,65 sek. „Nieko gero“, – vėl, kaip ir po 200 m laisvuoju stiliumi rungties, nusivylęs buvo sportininkas. Jis taip pat sakė, kad geriau pasirodyti trukdo ir sloga.

Primename, kad plaukdamas 200 m laisvuoju stiliumi P. Strazdas tarp visų dalyvių buvo 39-tas ir į finalą nepateko. Jis dar plauks 100 m ir 400 m laisvuoju stiliumi.

Tuo metu T. Duškinas dar dalyvaus 50 m peteliške ir 50 m laisvuoju stiliumi rungčių varžybose.