„Žalgirio“ krepšininkai po atkaklios kovos įveikė „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pirmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose po atkaklios kovos 82:78 (17:16, 21:21, 19:23, 25:18) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.
„Žalgirio“ vyr. treneris G. Krapikas, AFP/Scanpix nuotr.

Kauniečiai po dviejų kėlinių pirmavo 38:37, tačiau trečiajame ketvirtyje svečiai išsiveržė į priekį, o 24-ąją min. įgijo devynių taškų pranašumą 49:40. Žalgiriečiams pavyko priartėti ir po 30 žaidimo minučių sumažinti atsilikimą iki trijų taškų 57:60. Įpusėjus paskutiniam kėliniui, pasvaliečiai buvo priekyje 71:66, 72:68, bet šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai 73:72. Likus žaisti 1 min. 10 sek., „Žalgiris“ padidino persvarą iki keturių taškų 77:73 ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Kauno klubui Paulius Jankūnas (8 atk. kam.) pelnė 13 taškų, Lukas Lekavičius ir Artūras Milaknis surinko po 12 taškų, Robertas Javtokas pridėjo 10 taškų.

Pasvalio ekipai po 13 taškų pelnė Aidas Viskontas, Laimonas Kisielius ir Evaldas Kairys, 11 – Gytis Sirutavičius.

Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38-30, tačiau pataikė tik 2 tritaškius iš 14 (14 proc.).

„Žalgiris“ (12 pergalių/1 pralaimėjimas) pirmauja čempionate. „Pieno žvaigždės“ (6/8) turnyro lentelėje užima septintąją vietą.