„Žalgirio“ krepšininkai antrąjį kartą nugalėjo „Nižnij Novgorod“ ekipą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų septintojo turo rungtynėse A grupėje penktadienį Kauno „Žalgirio“ komanda išvykoje 61:55 (11:13, 12:24, 20:7, 18:11) nugalėjo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

Žalgiriečiai nerezultatyviai pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo 11:13, o po antrojo atsiliko jau 14 taškų skirtumu (23:37). Trečiajame kėlinuke „Žalgiris“ atsitiesė ir leido varžovams pelnyti vos septynis taškus. Prieš paskutinįjį ketvirtį šeimininkai pirmavo vos vienu tašku (44:43). Ketvirtajame kėlinyje Kauno klubas laimėjo atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį. Žalgiriečiai išsaugojo susikurtą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo svarbią pergalę.

Kauno komandai 18 taškų pelnė Jamesas Andersonas, po 9 – Paulius Jankūnas (11 atk. kam.) ir Robertas Javtokas (11 atk. kam.).

„Žalgiris“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 47-34. Net 17 kamuolių kauniečiai atkovojo po varžovų krepšiu.

Pirmojo rato rungtynėse Kaune žalgiriečiai savo varžovus iš Rusijos nugalėjo 97:63.

A grupėje Kauno komanda užima trečiąją vietą.

Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 4 dieną namuose su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komanda.