„Juventus“ krepšininkai po pratęsimo nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio: lygos (LKL) čempionato rungtynėse trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas savo aikštelėje po pratęsimo 86:84 (21:20, 18:13, 14:18, 20:22; 13:11) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pratęsimo pabaigoje „Šiaulių“ legionierius Ryanas Olanderis turėjo galimybę baudų metimais išlyginti rezultatą, bet antroji bauda skriejo pro šalį ir „Juventus“ šventė pergalę.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Rashawnas Broadusas, 16 – Saulius Kulvietis, 12 – Edgaras Stanionis, 11 – Valdas Dabkus.

„Šiaulių“ gretose po 17 taškų surinko Rolandas Alijevas ir Julius Jucikas, 15 – R. Olanderis.

„Juventus“ (10 pergalių/3 pralaimėjimai) ekipa turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Šiauliai“ (6/7) yra šešti.