Geriausiu 2014 metų Lietuvos regbininku išrinktas Anglijoje sportuojantis Ignas Darkintis.
E.Šemioto nuotr. / Justinas Vasiliauskas

Antrąją vietą užėmė Jonas Mikalčius, trečiąją – Gediminas Marcišauskas.

Geriausia šalies regbininke pripažinta Kauno „Ąžuolo“ atstovė Jurgita Žukauskienė.

Geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu regbininku pripažintas Justinas Vasiliauskas (Šiaulių „Vairas-Kalvis“). Už jo išsirikiavo Vytaras Bloškys („Baltrex-Šiauliai“) ir Justinas Urbonas („Vairas-Kalvis“). V. Bloškys tapo geriausiu mažojo regbio (regbis-7 žaidėju).

Metų komanda tapo Lietuvos vyrų mažojo regbio rinktinė, kuri šiemet triumfavo Kaune surengtame Europos čempionato A diviziono turnyre ir iškovojo teisę kitais metais dalyvauti „Grand Prix“ divizione.

Lietuvos moterų rinktinė, Europos čempionato B divizione užėmusi antrąją vietą ir iškovojusi kelialapį į aukštesnį divizioną, buvo apdovanota metų blykstės kategorijoje.

Geriausiu jaunių regbio čempionato žaidėjų tapo Eimantas Bagarauskas („Vairas“), o jaunių mažojo regbio pirmenybių – Dainius Zepnickas (VRA).

Geriausiu šalies regbio teisėju pripažintas Ramūnas Grumbinas. Už didžiulius nuopelnus šalies regbiui metų lyderio prizu apdovanotas Kauno „Ąžuolo“ klubo vadovas, Europos vyrų mažojo regbio čempionato Kaune organizacinio komiteto pirmininkas Vytautas Vasilenka.

Laureatai apdovanoti Kauno valstybinėje filharmonijoje vykusioje Lietuvos regbio sezono uždarymo šventėje.