S. Ramanauskas – greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybų Lenkijoje prizininkas

Sekmadienį Lenkijoje pasibaigė greitojo čiuožimo trumpuoju taku tarptautinių varžybų „EVO taurė“ pirmasis etapas, kurio prizininku tapo sėkmingai pasirodęs Salvijus Ramanauskas.
AFP/ Scanpix nuotr.

Nors Lietuvos sportininkas ir suklydo pirmojoje 1500 m rungtyje, 500 m distancijoje jis finišo liniją kirto antras (47,508 sek.), laimėjo 1000 m rungtį (1 min. 41,319 sek.) , o 1500 m distancijos superfinale buvo trečias (2:44,691).

Bendroje įskaitoje tarp 20 klasifikuotų dalyvių S. Ramanauskas su 68 taškais užėmė taip pat prizinę – trečiąją vietą.

Nugalėjo lenkas Krzysztofas Drumskis (94 tšk.), aplenkęs tautietį Krystianą Giszką (76 tšk.).

S. Ramanauskas pasidabino trijų spalvų medaliais (už kiekvieną nuotolį) ir iškovojo III-ios vietos taurę (už bendrą įskaitą).

Pasak pranešimo, Lietuvos komanda neskuba sugrįžti į namus – ekipa visą savaitę stovyklaus kartu su Lenkijos jaunimo rinktine.

„EVO taurės“ varžybas šiame sezone iš viso sudarys trys etapai. Antrasis turnyras vyks Kaliningrade (Rusija), o trečiasis – finalinis – pirmą kartą vyks Lietuvoje. Varžybos Elektrėnų ledo rūmuose vyks 2015 metų kovo 27-29 dienomis.