Uteniškiai LKL pirmenybių rungtynes Pasvalyje laimėjo po pratęsimo

Devintąją pergalę dvyliktosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą užimanti Utenos „Juventus“ komanda, sekmadienį svečiuose po pratęsimo 91:89 (25:20, 20:19, 17:17, 10:16, 19:17) įveikusi septintojoje pozicijoje likusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkus.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

20 taškų nugalėtojams pelnė Arvydas Šikšnius, 18 – Rashaunas Broadusas, 16 – Edgaras Stanionis.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Tauras Jogėla (22 tšk.), Kyle`as La Monte (15 tšk.) ir Evaldas Kairys (13 taškų).

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja praėjusio sezono bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (11/2), lenkiantis vicečempioną Klaipėdos „Neptūną“ (11/2) ir čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“ (10/1).

BEKO-LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):