„Lietuvos rytas“ antroje rungtynių dalyje tritaškiais užpylė „Lietkabelį“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (11/2) krepšininkai iškovojo 11-ąją pergalę LKL pirmenybėse, išvykoje 97:69 (24:15, 17:18, 31:10, 25:16) įveikdami Panevėžio „Lietkabelį“ (3/10).
G. Orelikas, A. Ufarto (BFL) nuotr.

Aikštės šeimininkai rungtynės pradėjo labai užtikrintai ir pirmavo po spurto 7:0. Nors kėliniui persiritus per pusiaują 15:10 jau pirmavo vilniečiai, tačiau „Lietkabelis“ svečiams nutolti neleido. Ž. Jonušo tritaškis netrukus rezultatą išlygino (19:19), o po kelių minučių iš toli pataikęs V. Čižauskas jį persvėrė šeimininkų naudai – 25:22.

Antrajame ketvirtyje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau artėjant ketvirčio pabaigai „Lietuvos rytas“ kiek atitrūko – 41:36. Vis dėlto šeimininkai ketvirtį užbaigė „sausa“ atkarpa 7:0 ir po 20-ies minučių pirmavo 43:41.

Visus reikalus be Virginijaus Šeškaus komandų šįkart žaidę „Lietuvos ryto“ krepšininkai sutvarkė trečiajame ketvirtyje. Daugiausia A. Juškevičiaus ir M. Gecevičiaus pastangomis per pirmas tris ketvirčio minutes skirtumas išaugo iki 8 taškų – 56:48.

Tada darbo ėmėsi svečių legionieriai – per 5 minutes M. Mooseris pataikė tris tritaškius (iš viso per ketvirtį surinko 13 taškų), vieną pridėjo B. Baronas ir po 30 minučių nugalėtojas abejonių nekėlė – 72:53. Ketvirtasis kėlinukas jau buvo tik formalumas.

„Lietuvos ryto“ žaidėjai pataikė 14 tritaškių iš 36 (41 proc.), atliko net 31 rezultatyvų perdavimą ir kur kas mažiau klydo (11:19).

„Lietuvos rytas“: M. Mooseris (3/5 dvit., 4/5 trit.) 20, G. Orelikas (5/8 dvit., 2/4 trit.) 18, M. Gecevičius (3/4 dvit., 3/8 trit., 9 rez. perd.) ir A. Juškevičius (3/4 trit., 6 rez. perd.) po 15, T. Leslie (0/4 trit.) ir B. Baronas po 10.

„Lietkabelis“: J. Zuza 12, Ž. Jonušas, I. Neliubovas, E. Žabas ir L. Aukštikalnis po 8.