„Prienų“ krepšininkai Europos taurės varžybose iškovojo antrąją pergalę

Vyrų krepšinio Europos taurės varžybų trečiojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Prienų „Prienai“ Kauno sporto halėje 84:66 (21:17, 30:17, 13:19, 20:13) nugalėjo Nimburko ČEZ (Čekija) ekipai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Prienų komanda po dviejų kėlinių pirmavo 51:34, o po trijų – 64:53.

Antrąją pergalę iškovojusiems „Prienams“ Žygimantas Janavičius pelnė 16 taškų, Arminas Urbutis (11 atk. kam.) ir Gediminas Orelikas – po 15, Siimas Sanderis Vene – 13, Gintaras Kadžiulis – 12.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Nimburko ekipoje 19 taškų surinko Radoslavas Rančikas, 12 – Jiri Welschas.

Prienų krepšininkai taikliau metė dvitaškius ir tritaškius bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 42-35.

Kitas Europos taurės varžybų rungtynes „Prienai“ žais lapkričio 28 dieną išvykoje vėl su ČEZ krepšininkais.

Turnyre dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į kitą etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.