Deviso taurės turnyro finale į priekį išsiveržė Šveicarija

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Daviso taurės varžybų – pirmajame finalo mače Prancūzijoje penktadienį ketvirtoji pasaulio raketė šveicaras Stanas Wawrinka 6:1, 3:6, 6:3, 6:2 nugalėjo prancūzą Jo-Wilfriedas Tsonga (12-oji pasaulio raketė).

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Daviso taurės varžybų – pirmajame finalo mače Prancūzijoje penktadienį ketvirtoji pasaulio raketė šveicaras Stanas Wawrinka 6:1, 3:6, 6:3, 6:2 nugalėjo prancūzą Jo-Wilfriedą Tsonga (12-oji pasaulio raketė).

Susitikimas truko 2 val. 24 min.

Antrajame finalo mače Prancūzijoje penktadienį prancūzas Gaelis Monfilsas (19-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:4, 6:3 nugalėjo antrąją vietą pasaulio reitinge užimantį šveicarą Rogerį Federerį.

Šveicarijos rinktinė dar niekada nėra laimėjusi Daviso taurės, o Prancūzija šiame turnyre triumfavo devynis kartus.