„Neptūnas“ namuose privertė pasiduoti Panevėžio „Lietkabelį“ ir tapo lyderiu

Dešimtą pergalę dvyliktose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei lyderiu tapo šalies vicečempionas Klaipėdos „Neptūno“ klubas, sekmadienį namuose 98:86 (21:21, 25:22, 28:19, 26:24) įveikęs devintojoje pozicijoje esančius Panevėžio „Lietkabelio“ (3 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.
bcneptunas.lt nuotr.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Deividas Gailius, 20 – Martynas Mažeika, 14 – Valdas Vasylius.

Panevėžiečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Evaldas Žabas (19 tšk.), Vytenis Čižauskas (17 tšk.) ir Dainius Šalenga (16 taškų).

Antrąją vietą vienuolikos komandų turnyre užima čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (9/1), trečiojoje pozicijoje – praėjusio sezono bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (9/2).

„Juventus“ išvargo pergalę Mažeikiuose

BEKO-LKL čempionate Utenos „Juventus“ (8-3) komanda laimėjo jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės, ketvirtajame kėlinyje 84:73 (18:10, 20:22, 21:23, 25:18) palaužusi Mažeikių „Mažeikių“ (0-12) krepšininkus.

Arvydas Gydra lemiamą ketvirtį pradėjo tolimu metimu, nukirpusiu „Juventus“ pranašumą iki minimumo, bet persverti rezultato šeimininkams nepavyko – keliais taškais ir toliau pirmavo uteniškiai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turėjo vos trijų taškų pranašumą (68:65), tačiau po truputį pradėjo tolti. Po Nikitos Barinovo tritaškio ir keturių taiklių Valdo Dabkaus baudos metimų „Juventus“ atstatė dviženklę persvarą – 79:67.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 19 tšk. (10 išpr. praž.), Vytautas Pikalavičius 14 tšk. (5 atk. kam.), Darius Tarvydas 12 tšk. (6 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 11 tšk., Arvydas Gydra 8 tšk. (2/2 trit.)

„Juventus“: Nikita Barinovas 18 tšk. (3/3 trit.), Valdas Dabkus 17 tšk. (6 atk. kam., 5 praž.), Arvydas Šikšnius 16 tšk. (7 išpr. praž.), Rashaunas Broadusas 14 tšk. (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Saulius Kulvietis 7 tšk. (6 atk. kam.)

Į atkrintamąsias LKL varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.