D. Motiejūnas solidžiai debiutavo NBDL ikisezoniniuose mačuose

Į NBA dukterinę lygą išsiųstas Donatas Motiejūnas nuo pirmųjų rungtynių įrodinėja, kad bus vienas svarbiausių „Rio Grande Valley Vipers“ ekipos krepšininkų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Hidalgo mieste prie Meksikos pasienio įsikūręs klubas savaitgalį dviem įtikinamomis pergalėmis pradėjo NBDL ikisezoninių rungtynių maratoną, o Motiejūnas abiejuose mačuose buvo vienas svarbiausių ekipos žaidėjų.

Šeštadienio naktį „Vipers“ namie 115:99 (27:21, 27:16, 26:26, 35:36) nugalėjo Austino „Toros“ krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs D. Motiejūnas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 17 taškų (8/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį „Vipers“ ekipoje žaidė tik 18 taškų surinkęs Chrisas Johnsonas. Jamesas Andersonas pridėjo 16 taškų.

Sekmadienio naktį „Vipers“ išvykoje 114:96 (30:22, 26:23, 27:25, 31:26) palaužė Teksaso „Legends“ krepšininkus.

Starto penkete mačą pradėjęs D. Motiejūnas aikštelėje praleido 31 minutę ir pelnė 16 taškų (3/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir užsidirbo 1 bloką.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 17 taškų pelnęs ir 13 kamuolių atkovojęs 26 metų 201 cm ūgio puolėjas Jeffas Adrienas. Jamesas Andersonas pridėjo 16, Scottas Machado – 15 taškų.

NBDL reguliarusis sezonas prasidės ankstyvą šeštadienio rytą. Pirmąsias rungtynes „Rio Grande Valley Vipers“ klubas žais lapkričio 24 d. 3 val. ryto su Beikersfyldo „Jam“ klubu.