NBA lygoje – kurioziška mačo pabaiga Los Andžele ir L. Jameso trigubas dublis

Naktį iš pirmadienio į antradienį buvo sužaistos penkerios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynės. Jose tris pergales iškovojo arenų šeimininkai, dvi – svečiai.
Usa Today Sports/Scanpix nuotr.

Dramatiškiausiai vyko mačas Los Andžele, kurs NBA čempionai San Antonijaus „Spurs“ (3/3) krepšininkai tik po įspūdingo spurto ketvirtame kėlinyje 89:85 (14:20, 25:22, 25:28, 25:15) palaužė vietos „Clippers“ (4/3) komandą.

Šeimininkai likus žaisti 5 min. 30 sek. dar pirmavo 82:77, tačiau tada susidūrė su neįveikiama varžovų gynyba, pralaimėjo 5 minučių atkarpą 0:12 ir jau patys atsiliko – 82:87 (likus 30 sek.).

Visgi netrukus tris baudas realizavo Jamalas Crawfordas, o Manu Ginobili įsigudrino pramesti abi ir „Clippers“ šansai atgijo – 85:87 (likus 10 sek.). Vis dėlto po Chriso Paulo prasiveržimo kamuolys į krepšį neįkrito, o jį griūdamas pagavęs Blake'as Griffinas paprašė minutės pertraukėlės, nors jas visas šeimininkai jau buvo išnaudoję. Teisėjai nubaudė kaliforniečius technine pražanga, bet baudos nepataikė ir Tony Parkeris (likus 1,4 sek.).

Svečių laimei, netrukus dvi baudas realizavo Kawhi Leonardas ir itin sunkiai sezoną pradėję „Spurs“ šventė svarbią pergalę – 89:85.

Po truputį įsibėgėja ir Klivlando „Cavaliers“ (3/3) klubas, kuris savo aikštėje 118:111 (24:28, 27:28, 34:23, 33:32) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (3/3) kolektyvą ir įsirašė antrą pergalę iš eilės.

Prie jos svariausiai prisidėjo LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas, surinkę po 32 taškus. Maža to, L. Jamesas pasižymėjo ir trigubu dubliu – dar atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. 22 taškus varžovams atseikėjo Kevinas Love.

„Pelicans“ gretose pirmaisiais smuikais griežė Ryanas Andersonas (8/12 tritaškiai) ir Anthony Davisas (14 atk. kam.), atitinkamai įmetę 32 ir 27 taškus.