Du žingsniai iki Australijos: R. Berankis triuškinamai pradėjo „IPP Open“ turnyrą

Ričardas Berankis Helsinkyje sėkmingai pradėjo kelialapio į „Australian Open“ turnyrą medžioklę. 95-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis pirmame „IPP Open“ turnyro rate užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo 186-ą vietą ATP reitinge užimantį vokietį Timą Puetzą.

R. Berankis ir antrame sete po du kartus laimėjo oponentų padavimų seriją ir sėkmingai atliko savus padavimus. Mačas truko 64 minutes.

Tai buvo antra abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir antra Lietuvos atstovo pergalė. R. Berankis „French Open“ antrame atrankos rate taip pat šventė pergalę rezultatu 6:4, 7:5.

Už sėkmingai įveiktą pirmą „IPP Open“ turnyro ratą tenisininkui atiteko 7 reitingo taškai. Aštuntfinalyje lauks akistata su Jozefu Kovaliku (ATP 201) arba Radu Albotu (ATP 171).

Norint užsitikrinti teisę žaisti pagrindinėse varžybose 24-erių metų lietuviui Suomijoje reikia patekti bent jau į pusfinalį. Praėjusiais metais šiame turnyre R. Berankis pasiekė finalą.