„Lietuvos rytas“ nusileido CSKA ir patyrė penktąjį pralaimėjimą Eurolygoje (62:71)

Vos vieną pergalę Eurolygoje iškovojęs „Lietuvos rytas“ ir toliau neišlipa iš duobės – ketvirtadienį „Siemens“ arenoje jiems nepavyko prilygti Maskvos CSKA ekipai, kuri įsirašė jau penktąją pergalę. Vilniečiai nusileido rezultatu 62:71 ir taip dar labiau sumažino savo šansus patekti į „Top 16“ etapą.
BFL nuor.
BFL nuor.

Kiek sėkmingiau rungtynes pradėjo CSKA, spurtavę 6:0. Tiesa, vilniečių komandoje pasižymėjo Mindaugas Katelynas, smeigęs tritaškį, o vėliau dar pelnęs du taškus iš po krepšio. Savo taškų sąskaitą atidarė ir Renaldas Seibutis, po kurio tritaškio vilniečiai išsiveržė į priekį 8:6. Dviejų taškų persvarą pavyko išlaikyti visą pirmąjį kėlinį, po kurio vilniečiai buvo priekyje 16:14.

Kibia vilniečių gynyba prasidėjo antrasis rungtynių ketvirtis. Kaip ir pirmajame kėlinyje, sėkmingai rungtyniavo Leonas Radoševičius – antrojo kėlinio pradžioje žaidėjas pelnė du taškus, vėliau į savo taškų sąskaitą įsirašė dar tris. Visą antrą kėlinį kova vyko taškas į tašką, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidę maskviečiai pirmavo vienu tašku – 33:32.

Kova taškas į tašką tęsėsi ir trečiajame kėlinyje, gerą pasirodymą tęsė ir R. Seibutis. Tuo metu įpusėjus kėliniui CSKA spurtavo ir atsiplėšė 8 taškų persvara – 46:38. Į aikštelę įžengęs Steponas Babrauskas smeigė du tritaškius iš eilės ir „Lietuvos rytas“ priartėjo prie CSKA 44:46. Tačiau kur kas geriau trečiąjį ketvirtį pabaigė maskviečiai ir „Lietuvos rytas“ atsiliko 46:53.

Paskutiniajame varžybų kėlinyje rusai įjungė antrą pavarą ir atsiplėšė nuo vilniečių vienuolikos taškų skirtumu – 61:50. „Lietuvos ryto“ krepšį sėkmingai atakavo Milošas Teodošičius ir Nenadas Krstičius, o maskviečiams pavyko pasiekti ir trylikos taškų pranašumą 69:56. Vilniečiams nebepavyko pasivyti varžovų ir svečiai Vilniuje šventė pergalę 71:62.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje šiandien rezultatyviausias buvo Leonas Radoševičius (17), Mindaugas Katelynas (13), Renaldas Seibutis (11) bei Steponas Babrauskas (8).

Maskvos CSKA naudingiausias buvo Sonny Weemsas (19), Milošas Teodosičius (13), Aleksandras Kaunas (11) bei Viktoras Chriapa (7).

Klaidos: „Lietuvos rytas“ 8 – CSKA 14.

Primename, kad pirmosiose Eurolygos rungtynėse sostinės ekipa išvykoje nusileido Maskvos CSKA (73:75). Antrąsias rungtynes vilniečiai namuose neatsilaikė prieš „Barceloną“ (67:49). Dar kitą savaitę savoje arenoje jie nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė Belgrado „Partizan“, tačiau vėliau Vokietijoje neprilygo Bambergo „Brose Baskets“. Tuo metu praėjusią savaitę sostinės ekipa nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (67:73).

Kitą savaitę vilniečiai namuose žais prieš „Barceloną“, kuriai talkina ir Šarūnas Jasikevičius.