Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo vokietis N. Rosbergas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 18-ąjį etapą – Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas vokietis Nico Rosbergas.

Tai penktoji 29-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir aštuntoji per visą karjerą.

Antras finišavo N. Rosbergo komandos draugas britas Lewisas Hamiltonas (+1,4 sek.).

Trečiąją vietą užėmė brazilas Felipe Massa („Williams-Mercedes“, +41,0 sek.), ketvirtąją – britas Jensonas Buttonas („McLaren-Mercedes“, +48,6), penktąją – vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“, +51,4), šeštąją – ispanas Fernando Alonso („Ferrari“, +1.01,9).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 334 taškus ir antrąją vietą užimantį N. Rosbergą lenkia 17 taškų. Trečiąją poziciją užima 214 taškų surinkęs australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“).

Paskutinis, 19-asis, čempionato etapas – Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynės – vyks lapkričio 23 dieną.